8 listopada 2023 roku uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Wielgiem wybrali się do toruńskiego Cinema City na film animowany „PSI PATROL: WIELKI FILM”.

„Patrol nasz! Radę da! Już jadą nam z pomocą”- fragment z czołówki Psiego Patrolu wciąż niegasnącego fenomenu ciągle podbija serca najmłodszych. Efektowne sceny akcji, soczysta kolorystyka, pościgi w pojazdach, walki z użyciem supermocy- to coś, na co czekaliśmy bardzo długo. Przygody drużyny piesków dowodzonych przez chłopca o imieniu Ryder już od dekady cieszą się powodzeniem i nie mogło zabraknąć na tym sensie naszych największych fanów.

Podczas wycieczki do Torunia uczniowie nie tylko przeżywali dużą dawkę zabawy i pozytywnych emocji, ale również nabywali niezwykle ważne umiejętności swobodnego dokonywania zakupów zarówno w kinie, jak i restauracji Mc Donald’s.

Autor: Paulina Trojanowska