Miniony rok szkolny, bo tak można o nim już powiedzieć, zakończył się nietypowo, bez zwyczajowej akademii, przemówień i osobistych spotkań. Niestety, cały był bardzo „niepowtarzalny” i oby w takiej formie już się nie powtórzył!

Uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Wielgiem, którzy przybyli na zakończenie roku szkolnego, musieli ograniczyć swoją wizytę w szkole, po długim czasie nauki w formie zdalnej, do krótkiego spotkania z wychowawcami i odebrania świadectw, dyplomów i nagród z rąk dyrektora Ośrodka pani Hanny Wiśniewskiej.

Trzeba przyznać, że ten trudny dla nas okres, wszyscy zaliczyli pozytywnie a nasi uczniowie i ich opiekunowie zdali go celująco!

Wszystkim  Wam serdecznie gratulujemy i dziękujemy! Życzymy Wam spokojnych a przede wszystkim zdrowych wakacji i abyśmy po ich zakończeniu spotkali się razem w „normalnej” szkole, do której wszyscy tęsknimy!

(SOSW)